PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149525}

Porządek musi być!

Muxmäuschenstill
6,5 470
ocen
6,5 10 1 470
Porządek musi być
powrót do forum filmu Porządek musi być!

Dobrze jechał tym telewizyjnym gwiazdorom, podobnie odczucia ma się co do naszych telewizyjnych ogłupiaczy niskiego lotu.
Przeciw temu walczył bo miał dosyć. Porządek musi być.
U nas też by się przydał taki sprawiedliwy.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Jest. Nazywa się Wojciech Cejrowski, a swoje pomysły na świat prezentuje w cyklicznym programie "Po mojemu" emitowanym przez TVN Style. Tylko mniej komicznie mu to wychodzi, a bardziej żałośnie.

Klee

Po mojemu takie sobie, ale WC Kwadrans był spoko a potem miał tok szoł w którym zmiażdzył Frytkę :)

ocenił(a) film na 6
Jordan66

"WC kwadrans" też znam, ale mniej mi się kojarzy z tym filmem, a bardziej ze snem prawicowego fundamentalisty. Frytka miażdży się sama, więc przykładanie jeszcze do tego ręki też budzi zawsze moje zażenowanie, choć nie twierdzę, że jest to rzecz generalnie zła. Natomiast jeśli o miażdżeniu mowa, to przypomina mi się, jak Hołownia zmiażdżył w swoim programie Cejrowskiego. Na youtubie można to obejrzeć, chociaż zdania są podzielone i niektórzy uważają, że miażdżenie przebiegało w drugą stronę.

Klee

hołownia, ten to dopiero nie wiadomo co, niby katolik a zapieprza dla tvn, chyba to jakiś katolewak czy coś, na pewno zaś wygląda mi na lalusia takiego o twarzy ministranta. Cejrowski lepszy ;)

ocenił(a) film na 6
Jordan66

No właśnie z tej rozmowy wyszło, że niby katolikiem jest Cejrowski, bo poglądy prezentuje skrajne, ale często mało katolickie. Ale owszem do pośmiania się (czasem zbulwersowania) to i dla mnie WC lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones